Informaciją apie dvare vykstančius koncertus visuomet rasite ir Tautvydo dvaro Facebook paskyroje !

Įvykę koncertai Tautvydo dvare:

Koncertas Tautvydo dvare | Rugsėjo 25 d., 17 val.

Koncerto programoje skambės išskirtinai Tautvydo dvaro publikai parinkti Giacomo Puccini, Giuseppe Verdi, Pietro Mascagni, Georges Bizet, Franz Lehar, Johann Strauss ir kiti populiarūs pasaulio kompozitorių kūriniai.

Atlikėjai:

ANTANAS ZAKARAUSKAS (tenoras)

LINAS DUŽINSKAS (fortepijonas)

Koncerto vieta: Tautvydo dvaro koncertų salė

Koncerto data: rugsėjo 25 d., sekmadienį

Koncerto pradžia: 17 val.

Bilietų kainos: 25 eur (vietos pirmoje ir antroje eilėse) ir 20 eur (vietos nuo trečios eilės).

Bilietus būtina įsigyti iš anksto:

– Internetu Payseroje paspaudus šią nuorodą https://bit.ly/3QtN8zp

– ARBA rezervuoti iš anksto https://bit.ly/Rezervuoti-bilietus-09-25 (jeigu bilietus įsigijote internetu, atskirai rezertuoti nereikia).

Iki pasimatymo Tautvydo dvare ❤️

Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Džiaugiamės turėdami galimybę pakviesti Jus Tautvydo dvare į Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko koncertą. ❤️

Laukiant koncerto kviečiame susipažinti su atlikėjais, Jų pasiekimais ir įspūdinga patirtimi, o rugsėjo 25 dieną – gyvai išgirsti Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko atliekamų kūrinių. ❤️

Džiaugiamės turėdami galimybę pakviesti Jus Tautvydo dvare į Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko koncertą. ❤️

Laukiant koncerto kviečiame susipažinti su atlikėjais, Jų pasiekimais ir įspūdinga patirtimi, o rugsėjo 25 dieną – gyvai išgirsti Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko atliekamų kūrinių. ❤️

ANTANAS ZAKARAUSKAS (tenoras)

Gimė Klaipėdoje.

Tenoro Antano Zakarausko operinė ir koncertinėveikla išplito per kelis žemynus. Sidnėjuje, Australijoje jis atliko Enėjo vaidmenį operoje “Didonė ir Enėjas” (H. Purcell), Alfredo – operoje“ La Traviata” (G. Verdi), Pinkertono – operoje “MadamaButterfly” (G. Puccini), dalyvavo dešimtyse operos koncertų bei solinių rečitalių visoje Australijoje. Antanas Zakarauskas – vienintelis lietuvių kilmės operos solistas, kuriam Australijoje suteiktas Išskirtinio talento statusas. Lietuvoje jį galima buvo išgirsti įvairiuose klasikinės muzikos koncertuose, soliniuose rečitaliuose ir daugelyje populiariosios muzikos koncertų. Antanas Zakarauskas koncertavo Austrijoje, Danijoje, Italijoje, JAV, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir kt..

Lietuvoje Antanas įgijo platų muzikinį išsilavinimą: studijavo fortepijoną, klarnetą bei dainavimą, laimėjo nemažai konkursų.

Įgijęs chorinio dirigavimo ir muzikos pedagogodiplomą Klaipedos S.Šimkaus konservatorijoje,

Antanas išvyko į Italiją, kurstudijavo grigališką giedojimą ir chorinį dirigavimą Popiežiškąjame šventosios muzikos institute Romoje ir tuo pat metu įgijo italų kalbos ir kultūrologijos atestatą. Vėliau jis baigė klasikinio dainavimo Bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (pedagogai V. Noreika, A.Malikėnas, A.Rubežius) bei persikėlė gyventi į Australiją. Po perklausosOpera Australia kompanijoje, laimėjo stipendijąs tudijuoti Sidnėjaus Operos Studijoje (Sydney Opera School) ir ėmė dainuoti operos spektakliuose ir koncertuose įvairiose Australijos miestuose bei studijuoti dainavimą pas armėnų kilmės sopraną Arax Mansourian ir australų tenorą Glenn Winslade.

Dalyvavo Dame Joan Sutherland, Dennis O’Neill, Lisa Gasteen, Yvonne Kenny, Sharolyn Kimmorley dainavimo meistriškumo kursuose.

Grįžęs į Lietuvą Antanas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Atlikimo meno Magistro studijas pas prof. Sigutę Stonytę.

Stažavosi pas JAV bosą ir Opera Australia kompanijos vokalokonsultantą Joshua Hecht, Sidnėjuje (Australija).

Šiuo metu solistas stažuojasi pas žymų JAV sopraną / mecosopraną Grace Bumbry, kur ruošia naujus vaidmenis. 2020 debiutavo Enzo vaidmeny A.Ponchielli operoje “La Gioconda” (Vienoje, Austrijoje). Šiuo metu ruošia Otello vaidmenį G.Verdi operoje “Otello” (Zalcburgas, Austrija).

Solistas taip pat koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje.

 

LINAS DUŽINSKAS (fortepijonas)

1993 m. baigė LMA prof. Birutės Vainiūnaitės fortepijono ir koncertmeisterio klasėse. 1995 m. baigė LMA asistentūrą – stažuotę prof. Birutės Vainiūnaitės ir vyr. asistentės Audronės Kisieliūtės klasėse. Dabar dirba B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje.
1999 m. tobulinosi meistriškumo kursuose pas Maskvos konservatorijos prof. A. Bondurianskij.
2004 m. tobulinosi meistriškumo kursuose pas Larissa Gergieva, Vladimir Atlantov , Gustav Djupsjobacka (Mikkeli , Suomija).
Kaip akomponiatorius ilgus metus dirbo su Nomeda Kazlaus, koncertavo su dainininkais Regina Maciūte, Inesa Linaburgyte, Česlovu Nausėda, Sofija Jonaityte, Nijole Penikaite, Artūru Kozlovskiu, Nida Grigalavičiūte, Nomeda Vilkanauskaite-Kukulskiene, Regina Šilinskaite, Nijole Kniukštaite, Gintaru Liaugminu, Sigute Trimakaite, Ignu Misiūra-Tumanov, Aušra Cicėnaite, Mindaugu Jankausku, Antanu Zakarausku, Viktorija Miškūnaite, Jovita Vaškevičiūte, Vilhelma Mončyte, Kęstučiu Alčiauskiu, Oscar Marin (Ispanija), Katherina Jaquelin Semb (Norvegija), Tea Franchi (Italija), Donato Ravini (Italija), tūbininku Laimonu Masevičiumi, violončelininku Gleb Pyšniak etc.
Linas Dužinskas įrašė kūrinius Lietuvos ir Latvijos nacionaliniuose radijuose.

Koncertas „Chanson“ trio | Rugsėjo 4 d., 17 val.

Gitaros, smuiko ir violončelės trio, tai profesionalių muzikantų ansamblis „Chanson“ trio, kartu grojantis jau penkerius metus. Kolektyvas yra sukaupęs gausų įvairaus žanro repertuarą: nuo klasikos iki pracūziškų šansonų, kūrinių kino filmams. Jų atliekama muzika yra daug kartų skambėjusi įvairiuose Lietuvos salėse, dvaruose, šventiniuose renginiuose. Šį kartą „Chanson“ trio muzika skambės Tautvydo dvare !

Raimundas Januševičius – gitara

Ligita Stravinskienė – smuikas

Kornelija Petkutė – violončelė

  • Koncerto data: rugsėjo 4 d., sekmadienis
  • Koncerto pradžia: 17 val.
  • Koncerto vieta: Tautvydo dvaras www.tautvydo-dvaras.lt

Bilietų kaina: 15 eur (vietą renkatės patys atvykę į koncertą).

Bilietus galite įsigyti jau šiandien internetu per Paysera paspaudę šią nuorodą:

https://bit.ly/Chanson-trio

Bilietų rezervacija, norintiems įsigyti vietoje:

https://bit.ly/rezervacija_Chanson-trio

Kaip jau tapo įprasta, PRIEŠ ir PO koncerto dirbs Tautvydo dvaro restoranas :)

  • Staliuką ir MENIU pietums / vakarienei būtina rezervuoti iš anksto.
  • Maistas ir gėrimai į koncerto bilieto kainą neįtraukti, reikia įsigyti rezervuojant / perkant bilietus.

💌 Norėdami gauti informaciją apie kitus renginius, užsisakykite naujienas: https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki pasimatymo Tautvydo dvare ❤️

Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Teatralizuotas koncertas „Meilužė ar žmona?“ | Rugpjūčio 14 d.

Žmona, tai perskaityta knyga“. Bet ar tikrai vyrai ją kruopščiai perskaito nuo pradžios iki galo? Ar žino jos viršelį ir turinį taip gerai, kaip patys mano? O jeigu po nosimi dar besisukioja jauna, ugninga moteris, kvepianti paslaptimi? Ar belieka laiko tai knygai… Pasinerkime kartu į linksmą istoriją , kurią apsups tuzinas populiariausių operetės hitų. Programoje skambės kompozitorių I. Kalman, J. Strauss, F. Lehar ir kt. kūriniai, suvirpinantys tiek širdį, tiek ausis. Susitikime jau greitai, teatralizuotame koncerte „Meilužė ar žmona?“

Vieta: Tautvydo dvaras
Koncerto data: rugpjūčio 14 d., sekmadienį
Pradžia: 17 val.

Bilietų kainos: 20 eur (1 ir 2 eilėje) ir 15 eur (įprastas, vietą renkatės patys).

Koncerto dieną veiks dvaro restoranas – kviečiame vakarieniauti.

Bilietai internetu:
https://bit.ly/bilietai_teatralizuotas_koncertas

Bilietų rezervacija, norintiems įsigyti vietoje:
https://bit.ly/rezervuoti_dabar

Su Jumis – atlikėjai

Rytis Janilionis (baritonas) mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, kur įgijo menų magistro diplomą (Prof.S.Martinaitytė). Sukūrė vaidmenis Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Panevėžio muzikinio teatro bei kitose scenose, yra tarptautinių konkursų laureatas ir aktyviai koncertuoja įvairiose Lietuvos scenose: yra “Kauno santakos“ koncertinės įstaigos Muzikos Ansamblio “Ainiai“ solistas.

Agnė Čepaitytė (mecosopranas) yra Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos prof. Tomo Ladigos dainavimo klasės studentė, magistrantė, aktyviai koncertuojanti įvairiose Lietuvos ir užsienio scenose, dalyvaujanti meno festivaliuose, projektuose, visuomeninėje veikloje, tobulėjanti meistriškumo kursuose su profesionalais. Agnė yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, šiuo metu patirtį auginanti Kauno valstybinio muzikinio teatro scenoje.

Daura Buivydė (sopranas) 2019m. Baigė Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademiją, dainavimo magistro studijas pas prof. S. Martinaitytę ir prof. A. Eitmanavičiūtę. Tarptautinių konkursų Portugalijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Ukrainoje, Italijoje laureatė ir prizininkė. Aktyviai dalyvaujanti meistriškumo kursuose, pas profesionalus Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje Vokietijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Rusijoje ir kitur. Šiuo metu aktyviai koncertuojanti įvairiose scenose Lietuvoje ir už jos ribų.

Domantė Matulevičiūtė (fortepijonas) 2020m. baigusi VDU Muzikos Akademijos fortepijono atlikimo meno bakalaurą, pas doc. D. Račį. Taip pat toliau tęsianti mokslus magistro akompanimento studijose, pas lekt. K. Kaklauskaitę. Dalyvavusi meistriškumo kursuose pas prof. Michele Francesco Battista (Italija), Sten Lassmann (Estija). prof. Maciej Zagorski (Lenkija), prof. Beatrice Zoccali (Italija), Angelo Martino (Italija), Alexey Botvinov (Ukraina). Dirba ir toliau plečia žinias akomponuodama VDU Muzikos Akademijoje kamerinės muzikos dainavimo klasėje ir operos studijoje. Tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, aktyviai koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje.

 

💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki pasimatymo Tautvydo dvare ❤️

Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas „Tu ateik į pasimatymą“ Tautvydo dvare | Liepos 15 d.

Kauno Valstybinio Muzikinio Teatro solistai Marija Arutiunova, Raimondas Baranauskas bei koncertmeisterė Rūta Blaškytė kviečia į koncertą, kuriame skambės nuotaikingos arijos bei duetai iš operečių ir visiems gerai žinomos lietuviškos estrados dainos. ❤️
Koncerto data: liepos 15 d., penktadienis
Koncerto pradžia: 19 val.
Bilietų kainos: 25 eur (pirmoje eilėje) ir 20 eur (įprastas, vietą renkatės patys)
Bilietus būtina įsigyti ARBA rezervuoti iš anksto. Į koncerto bilieto kainą vakarienė neįskaičiuota, norint vakarieniauti reikėtų pasirinkti pageidaujamą MENIU.
Jeigu bilietus į koncertą ir MENIU įsigyjate internetu, parašykite mums žinutę info@tautvydo-dvaras.lt kuriuo metu norėtumėte rezervuoti staliuką vakarienei: PRIEŠ koncertą (apie 17:30 val.) ar PO koncerto ❤️

❤️ Bilietų rezervacija, norintiems įsigyti atvykus prieš koncertą:
https://bit.ly/Tu_ateik_i_pasimatyma

Daugiau informacijos : +37061857539 ar info@tautvydo-dvaras.lt 💌
Laukiame Jūsų,
Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Tikslus Tautvydo dvaro adresas:

Šermukšnių g. 41, Maleikonių km., Kėdainių r., LT-58209

GPS koordinatės 55.209565, 23.783622,

Šokio teatro „Circle“ spektaklis CARMEN Tautvydo dvare| Birželio 10 d.

Pirmą kartą Tautvydo dvare šokio spektaklis!
Istorija kupina aistros, temperamento bei nevaržomų šokių dar kartą atgims teatro scenoje su nauja siužeto bei muzikos interpretacija. Visiems puikiai pažįstama Georges Bizet muzika papildyta gražiausiais tango kūriniais. Dar niekada nematyta Carmen spektaklio versija, kuri be jokių abejonių nepaliks abejingų. Nevaldomai veržli tango bei šiuolaikinio šokio choreografija, naikinanti bet kokias nusistovėjusias šokio tradicijas, ir neišdildomi įspūdžiai laukia žiūrovų šokio spektaklyje Carmen Tautvydo dvare.

Šokio teatro „Circle“ šokėjai:
Carmen – Deimantė Jasmontaitė
Don Jose – Dainius Biskis
Escamillo – Emilis Liauksminas
Frasquita – Liepa Jakulytė
Mercédès – Neringa Bečelytė

Koncerto data: birželio 10 d.
Koncerto pradžia: 19 val.

Bilietų kiekis ribotas.

Pakvieskite ir savo artimuosius į šį spektaklį ir jaukiai praleiskite vakarą Tautvydo dvare ❤️

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki susitikimo!

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Ona Kolobovaitė ir Aurelijus Globys Tautvydo dvare | Gegužės 27 d.

Kviečiame į Tautvydo dvarą pasiklausyti publikos itin mylimos atlikėjos Onos Kolobovaitės ir gitaros virtuozo Aurelijaus Globio muzikinio dueto.

Šio koncerto laukiantiems jausmingos muzikos mėgėjams skambės aistringi, pietietiški motyvai – flamenko, fado, ispaniški, portugališki, džiazo ir kiti plačiai pasaulyje žinomi kūriniai, kurie suvirpins klausytojų širdis.

Harmoninga dvaro aplinka sukuria autentišką publikos ir atlikėjų ryšį, kuris dovanoja gražiausias emocijas.

Kas dar nebuvote, kviečiame atvykti ir atrasti šią išpuoselėtą, žydinčią erdvę pačiame Lietuvos viduryje ir parsivežti puikių įspūdžių iš Onos Kolobovaitės ir Aurelijaus Globio koncerto.

Koncerto data: gegužės 27 d., penktadienį

Koncerto pradžia: 19 val.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Evelinos Sašenko koncertas Tautvydo dvare | Gegužės 6 d.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki susitikimo!

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Evelina Sašenko

Koncertas – muzikinis vakaras Tautvydo dvare | lapkričio 26 d.

Atlikėjai Akvilė Garbenčiūtė-Bučienė ir Rokas Laureckis kviečia į jaukų muzikinį vakarą, kuriame skambės gražiausios arijos iš įvairių miuziklų, kino filmų ir pop dainos. Maloniai kviečiame pabūti drauge ir niūrią lapkričio nuotaiką praskaidrinti gera muzika.

Daugiau informacijos: tel. +37061857539 ar info@tautvydo-dvaras.lt 💌

El Fuego koncertas Tautvydo dvare | Spalio 23 d.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas Tautvydo dvare “Trys tenorai” | Rugsėjo 5 d.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas Tautvydo dvare

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas Vidurvasario melodijos