Informaciją apie dvare vykstančius koncertus visuomet rasite ir Tautvydo dvaro Facebook paskyroje !

Norintys informaciją apie koncertus gauti el. paštu tai galite užsisakyti čia
💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos
Užsakomieji pietūs ar vakarienė dvare  tel. +370 606 26666 (Rimutė) arba info@tautvydo-dvaras.lt
Norite surengti koncertą ar kitą meninį renginį Tautvydo dvare? Susisiekite https://tautvydo-dvaras.lt/kontaktai/
 
Daily Views: 12Total Views: 9,694

Koncertas „Muzikos perlai“ | 2023-09-15 d., 19 val.

Bilietai
Staliuko rezervacija

Kviečiame į koncertą Rugsėjo 15 d., penktadienį, 19 val. „Muzikos perlai“ Tautvydo dvare.

Solistai Jovita Vaškevičiūtė ir Tomas Pavilionis, ką tik grįže po ilgo laiko iš Švedijos, nepaprastai sėkmingų pasirodymų operoje “Rigoletto” G.Verdi, nori dovanoti muziką Lietuvos publikai – Kėdainių kraštui!

Koncerte „Muzikos perlai“ skambės:

A. Raudonikio, St. Šimkaus, G. Verdi, G. Donizetti, G. Bizet ir kitų kompozitorių muzikos šedevrai.

Kaip visuomet rekomenduojame bilietus iš anksto įsigyti internetu, o negalintiems to padaryti, kviečiame bilietus rezervuoti šioje formoje https://bit.ly/Rezervuoti_rugsejo_15 Jums patogiu metu ❤️

Koncerto dieną vietoje už bilietus atsiskaityti galima tik grynaisiais, o už maistą ar gėrimus galite atsiskaityti ir banko kortele arba grynaisiais.

Kaip jau įprasta, koncerto dieną bus galimybė pietauti, vakarieniauti ar pasimėgauti desertu prie kavos ar arbatos puodelio dvare esančioje Baro salėje arba dvaro terasose.

Vakarienė / pietūs į koncerto bilieto kainą neįskaičiuota. Meniu skelbsime likus kelioms dienoms iki koncerto.

Staliuką būtina rezervuoti iš anksto – tą galite padaryti pildant šią formą https://bit.ly/Rezervuoti_rugsejo_15 arba info@tautvydo-dvaras.lt

Norint tik kavos ar deserto – staliuko rezervuoti nereikia, kava galėsite mėgautis ir dvaro terasose arba kitose erdvėse :)

Pagrindinė informacija:

📅 koncerto data: 2023 m. rugsėjo 15 d., penktadienis🕓 pradžia: 19 val.

📍vieta: Tautvydo dvaras www.tautvydo-dvaras.lt/kontaktai/

🎟️ bilietai internetu 👉 https://bit.ly/Bilietai_Muzikos-perlai

🎟️ bilietų / staliukų rezervacija 👉 https://bit.ly/Rezervuoti_rugsejo_15

BILIETŲ KAINOS:

20 eur – vieta nuo trečios eilės, renkatės patys

25 eur – vieta pirmoje arba antroje eilėje, renkatės patys

✅ Koncertų salėje vietų numeracijos nėra, tad atvykę anksčiau visuomet turi galimybę išsirinkti norimą vietą.

✅ Koncertas vyks dvaro pokylių salėje, vėlyvieji pusryčiai, pietūs ar vakarienė kitoje – Baro salėje.

🎟️ Skaitote šią žinutę, bet bilietų į koncertą dar neturite? Ar yra bilietų į koncertą, visuomet galite matyti Payseroje ir įsigyti juos internetu 👉 https://bit.ly/Rezervuoti_rugsejo_15

Bilietų spausdinti tikrai nebūtina, pakanka turėti telefone ir parodyti bilietus prie įėjimo į koncertų salę.

Iki susitikimo Tautvydo Dvare ❤️

Pasiteirauti:

dėl bilietų ar staliukų +37061857539 (Eglė)

dėl staliukų ir meniu +37060626666 (Rimutė)

rezervacija arba bet kokiu klausimu info@tautvydo-dvaras.lt

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Jovita Vaškevičiūtė baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (prof. S. Stonytės kl.), 2004–2006 m. stažavo profesorių V. Noreikos ir V. Viržonio vadovaujamoje LNOBT Operos studijoje. LNOBT scenoje solistė debiutavo 2006 m. Ulrikos vaidmeniu G.Verdi op. „Kaukių balius“. 2006 m. J. Vaškevičiūtė tapo „Operos švyturių“ apdovanojimų Metų operos viltimi.

Solistės debiutas Domingos vaidmeniu P. Eötvöso operoje „Meilė ir kiti demonai“ LNOBT 2008 m. atvėrė kelius į Europos scenas. 2010-ųjų pavasarį kompozitoriaus kvietimu šią partiją ji atliko Kelno operos teatro premjeriniuose spektakliuose, o tų pačių metų rudenį – Strasbūre „Opera National du Rhin“ ir 2017 m. Vengrijos nacionalinėje operoje Budapešte. Vėliau sekė debiutai G. Verdi op. „Aida“ ir „Requiem“ Kelno operoje (Vokietija), 2014 m. Jovita atliko Pasqualitos vaidmenį J. Adamso op. „Daktaras Atomikas“ „Opera National du Rhin“ Prancūzijoje, o 2015 m. – „Opera Maestranza“ Ispanijoje. Įsimintini 2014 m., kuomet solistė atliko įspūdingą Azučenos vaidmenį G. Verdi op. „Trubadūras“ (Vilnius City Opera), bei O. Narbutaitės op. „Kornetas“ – Markizo/Grafienės vaidmenis ir buvo nominuota Auksinių scenos kryžių apdovanojimui.

2018 m. kompozitoriaus P. Eötvöso kvietimu solistė debiutavo viename žymiausių pasaulio operos teatrų Teatro Colón (Buenos Airėse) jo op. „Trys seserys“. 2019 m. įvyko debiutas Estijos nacionalinėje operoje Liubašos vaidmeniu N. Rimskio-Korsakovo op. „Caro sužadėtine“, Lelio vaidmeniu P. Čaikovskio operoje „Snieguolė“ „Palais des Beaux-Arts“ BOZAR Briuselyje. Premjeros įvyko ir LNOBT – čia solistė parengė Senos damos vaidmenį L. Bernsteino op. „Kandidas“, dalyvavo R. Mačiliūnaitės ir choreografo I. Galili šokio operos premjeroje „Amžinybė ir viena diena“.

Bilietai

Tomas Pavilionis (g. 1983 m. rugpjūčio 6 d. Kaune) LNOBT solistas nuo 2014 m. 2010 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vokalo studijas (prof. Vytauto Juozapaičio klasė), įgijo magistro laipsnį. Dar studijų metais tapo Stasio Baro vokalistų konkurso (2009 m. – 2 vietos, o 2010 m. – 1 vietos) laureatu. 2009–2014 m. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas. Nuolatos dalyvauja įvairiuose klasikinės muzikos projektuose, tarptautiniuose vokalo meistriškumo kursuose, dirba su žymiais italų vokalo pedagogais Paolo de Napoli, Vincenzo Manno. Nuo 2016 m. stažuojasi pas prof. R. Sadnik, tobulindamas įvairius dainavimo stilius (Vienos klasikų, italų bel canto).

2014 m. nominuotas „Auksiniam kryžiui“ ir „Padėkos kaukei“. 2015 m. pelnė Metų operos vilties apdovanojimą LNOBT.

Bendradarbiauja su visais didžiausiais Lietuvos orkestrais, dainuoja Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, dalyvavo „Naujosios operos akcijos“, Baltijos kamerinio operos teatro, „Kultino“, „Artis opera“ pastatymuose, kuriuose atliko pagrindinius tenoro vaidmenis. Daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje (JAV, P. Korėja, Kinija, Europa). Dainuoja populiarios klasikos grupėje „El Fuego“.

Atliko tenoro partijas W. A. Mozarto Requiem (su LVSO, su LKO), C. Franko „Les Beautitudes“ (su LVSO), S. Rachmaninovo „Kolakola“ (su LNSO), F. Bajoro „Varpo kėlimas“ (su LNSO), Ch. Gounod „Messe solennelle en L’honneur de Sainte-Cecile“ (su KMSO), G. Rossini „Stabat Mater“.

2016 m. kompaktinėje plokštelėje įrašė Borsos vaidmenį G.Verdi operoje „Rigoletas“ su Kauno miesto simfoniniu orkestru (KMSO) ir operos žvaigždėmis Dmitri Chvorostovsky, Nadine Sierra, Francesco Demuro, Oksana Volkova, Andrea Mastroni.

LNOBT sukūrė šiuos vaidmenis: Buratinas (J. Gaižauskas „Buratinas“), Gastonas ( G. Verdi „Traviata“), Alfredas (J. Strauss „Šikšnosparnis“), Kornetas (O. Narbutaitė „Kornetas“ ), Grafas Almaviva (G. Rossini „Sevilijos kirpėjas“), Alfredas (G. Verdi „Traviata“), Nemorinas (G. Donizetti „Meilės eliksyras“), Lenskis (P. Čaikovskis „Eugenijus Oneginas“), Žakinas (L. van Beethoven „Fidelijus“), Rodolfas (G. Puccini „Bohema“), Kamilis de Rosiljonas (F. Lehar „Linksmoji našlė“) ir kt.

Bilietai

Akompanuos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro koncertmeisterė pianistė Lina Giedraitytė. Lina buvo ilgametė Virgilijaus Noreikos partnerė, dalyvauja teatro pastatymuose, koncertuose ir festivaliuose.

Bilietai

Koncertas Tautvydo dvare | 2023-08-06 d., 16 val.

Bilietai
Staliuko rezervacija
Tautvydo dvare koncertas

Artimiausias koncertas Tautvydo dvare jau rugpjūčio 6 dieną ❤️

Kaip visuomet rekomenduojame bilietus iš anksto įsigyti internetu, o negalintiems to padaryti, kviečiame bilietus rezervuoti šioje formoje https://bit.ly/REZERVUOTI_rugpjucio_6 Jums patogiu metu.

Koncerto dieną už bilietus atsiskaityti galima tik grynaisiais, o už maistą ar gėrimus galite atsiskaityti ir banko kortele ir grynaisiais.

Kaip jau įprasta, koncerto dieną bus galimybė pietauti, vakarieniauti ar pasimėgauti desertu prie kavos ar arbatos puodelio dvare esančioje Baro salėje arba terasoje. Vakarienė / pietūs į koncerto bilieto kainą neįskaičiuota.

Staliuką būtina rezervuoti iš anksto – tą galite padaryti pildant šią formą https://bit.ly/REZERVUOTI_rugpjucio_6 arba info@tautvydo-dvaras.lt

Norint tik kavos ar deserto – staliuko rezervuoti nereikia, kava galėsite mėgautis ir dvaro terasose arba kitose erdvėse :)

Rugpjūčio 6 dieną Tautvydo dvare koncertuos 🥰

Julija Karaliūnaitė / sopranas

Vitaliy Kovalchuk / tenoras | Ukraina – Italija

Raminta Lampsatytė / fortepijonas

Nekantraujame ir laukiame Jūsų visų 🫶

Trumpai:

📅 koncerto data: 2023 m. rugpjūčio 6 d., sekmadienis🕓 pradžia: 16 val.

📍vieta: Tautvydo dvaras www.tautvydo-dvaras.lt/kontaktai/

🎟️ bilietai internetu 👉 https://bit.ly/BILIETAI_rugpjucio_6

BILIETŲ KAINOS:

15 eur – vieta nuo trečios eilės, renkatės patys

20 eur – vieta pirmoje arba antroje eilėje, renkatės patys

✅ Koncertų salėje vietų numeracijos nėra, tad atvykę anksčiau visuomet turi galimybę išsirinkti norimą vietą.

✅ Koncertas vyks dvaro pokylių salėje, vėlyvieji pusryčiai, pietūs ar vakarienė kitoje – Baro salėje.

🎟️ Skaitote šią žinutę, bet bilietų į koncertą dar neturite? Ar yra bilietų į koncertą, visuomet galite matyti Payseroje ir įsigyti juos internetu 👉 https://bit.ly/BILIETAI_rugpjucio_6

Bilietų spausdinti tikrai nebūtina, pakanka turėti telefone ir parodyti bilietus prie įėjimo į koncertų salę.

Iki susitikimo Tautvydo Dvare ❤️

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Jonas Sakalauskas

Solistė Julija Karaliūnaitė yra sukūrusi nemažai vaidmenų Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Taip pat 2021 m. atliko Miuzetės vaidmenį G. Puccini operoje „Bohema“ Jeruzalės lyrinės operos festivalyje (Izraelis), 2022 m. tame pačiame festivalyje atliko Undinės vaidmenį A. Dvoržako operoje „Undinė“, Tatjanos vaidmenį P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“ „Narvos operos festivalyje“, 2023 m. Marcelinos vaidmeį W.A. Mocarto operoje „Figaro vedybos“ Makedonijos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Bilietai
Vitaliy Kovalchuk

Vitaliy Kovalchuk / tenoras

Programoje: Ištraukos iš F. Cilea operos “Adriana Lecouvreur” bei arijos ir duetai iš G. Verdi ir G. Puccini operų.

Solistai Julija Karaliūnaitė ir Vitaliy Kovalchuk susitinka Lietuvoje dalyvauti F. Cilea operos “Adriana Lecouvreur” pastatyme, kuris bus parodytas rugpjūčio mėn. Estijoje „Narvos operos festivalyje“.

Pastatymo koncertmeisterė prof. Raminta Lampsatytė.

Tai išskirtinė proga tokioje kamerinėje aplinkoje išgirsti tenorą, sukūrusi didžiąją dalį pagrindinių spinto tenoro vaidmenų G. Verdi, G. Puccini, R. Leoncavallo operose Italijos, Šiaurės Makedonijos, Bolshoj, Kroatijos, Slovėnijos, Azerbaidžano, Čekijos, Pietų Korėjos, Lenkijos operos teatruose, bei tokiuose žymiuose festivaliuose kaip „Arena di Verona“, „G. Puccini Festival of Torre del Lago“.

Bilietai
Raminta Lampsaitytė

Raminta Lampsaitytė / Fortepijonas

Raminta Lampsatytė gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji yra Lietuvos kompozitorių sąjungos garbės narė, Hamburgo Aukštosios muzikos ir teatro mokyklos profesorė, pianistė, mokslininkė bei pedagogė, rengianti meistriškumo kursus Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje.

R. Lampsatytė yra parengusi leidinių apie lietuvių moderniąją muziką, kompozitorius Bronių Kutavičių ir Osvaldą Balakauską, operos dainininkę Marijoną Rakauskaitę.

Pastaraisiais metais profesorė itin dažnai lankosi tėvynėje. Kiekvienas jos atvykimas į Lietuvą yra susietas su įvairiais muzikiniais projektais, kurie apjungia šalies ir užsienio atlikėjus.

Bilietai

Koncertas Tautvydo dvare | 2023-07-09 d., 16 val.

Bilietai
Staliuko rezervacija
Koncertas Tautvydo dvare

Artimiausias koncertas Tautvydo dvare jau liepos 9 dieną ❤️

Rekomenduojame bilietus iš anksto įsigyti internetu, negalintiems to padaryti, kviečiame bilietus rezervuoti pildant šią formą esančią čia .
Koncerto dieną už bilietus atsiskaityti galima tik grynaisiais, o už maistą ar gėrimus galite atsiskaityti ir banko kortele arba grynaisiais.
Liepos 9 dieną Tautvydo dvare koncertuos 🥰

Jonas Sakalauskas / Operos solistas
Emilija Finagėjevaitė / Sopranas
Raminta Lampsaitytė / Fortepijonas

Nekantraujame ir laukiame Jūsų visų 🫶
Esminiai priminimai:
📅 koncerto data: 2023 m. liepos 9 d., sekmadienis
🕓 pradžia: 16 val.
📍vieta: Tautvydo dvaras www.tautvydo-dvaras.lt/kontaktai/
🎟️ bilietai internetu 👉 https://bit.ly/Bilietai_Liepos_9
✅ Koncertų salėje vietų numeracijos nėra, tad atvykę anksčiau visuomet turi galimybę išsirinkti norimą vietą.
❤️ Koncertas vyks dvaro pokylių salėje, vėlyvieji pusryčiai, pietūs ar vakarienė kitoje – Baro salėje.
🎟️ Skaitote šią žinutę, bet bilietų į koncertą dar neturite? Ar yra bilietų į koncertą, visuomet galite matyti Payseroje ir įsigyti juos internetu 👉 https://bit.ly/Bilietai_Liepos_9
Bilietų spausdinti tikrai nebūtina, pakanka turėti telefone ir parodyti bilietus prie įėjimo.
🎟️ ARBA pildykite šią formą ir rezervuokite bilietus ir staliuką Koncerto dieną staliukų rezervacija tik telefonu.
❗SVARBU dėl staliukų rezervacijos tiems, kurie nerezervavote 😳
💚 Lieps 9 d. Tautvydo dvare pietausime ar vakarieniausime, vaišinsimės kava ir desertais. Planuojame dirbti iki 20 val., tačiau staliuko rezervacija būtina 🙏
💙 Norinčius prieš koncertą ar po jo kavos ar deserto – kviečiame drąsiai prieiti prie Baro ir mėgautis kava bei desertu Tautvydo dvaro terasose ar kitose erdvėse – išsinešimui į terasą ar kitą dvaro erdvę kavos tikrai bus 😇
❤️ Norinčių pasivaišinti ir papietauti dvariškoje aplinkoje koncertų dienomis tikrai nemažai, tad rezervuokite staliuką kuo anksčiau, atvykus be staliuko rezervacijos gali tekti nusivilti 😳, kad to nenutiktų staliuką rezervuokite jau DABAR čia, o bilietus galite įsigyti ir internetu ❤️
Už pietus / vakarienę galima atsiskaityti vietoje grynaisiais arba banko kortele.
Daugiau informacijos:

dėl bilietų ar staliukų: +37061857539 (Eglė)
dėl staliukų ir meniu +37060626666 (Rimutė)
bet kokiu klausimu: info@tautvydo-dvaras.lt 💌
Iki susitikimo Tautvydo Dvare ❤️
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI
Jonas Sakalauskas

Jonas Sakalauskas Operos solistas, baritonas

Jonas Sakalauskas (baritonas). Menininko atliktų vaidmenų sąraše operos: G. Puccini „Džianis Skikis“, O. Nikolai „Vindzoro šmaikštuolės“, G. Verdi „Traviata“ ir kiti. Iš turtingos dainininko kūrybos didžiausio pripažinimo sulaukė monospektaklis-opera „Izadora“ (libreto autorius D. Gintalas, rež. A. Jankevičius), 2009 m. pelnius Auksinį scenos kryžių.

Bilietai
Jonas Sakalauskas

Emilija Finagėjevaitė / sopranas

Operinio dainavimo bakalauro ir magistro laipsnius ji įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. E. Finagėjevaitė dirbo su žymiais vokalo pedagogais ir dainininkais: Bo Rosenkullu, Kristianu Benediktu, Edgaru Montvidu, Enrico Reggioli, Paolu De Napoli, Irena Milkevičiūte, Gaiva Bandzinaite, Enricu Ariasu, Josefu Wallnigu, Katerina Tretjakova, Elena Kerl, taip pat režisieriais: Jūrate Sodyte-Bradauskiene, Nerijumi Petroku, Gadu Schechteriu. Dainininkės sceninė patirtis apima Pelenės („Pelenė“), Siuzanos („Figaro vedybos“), ansamblio dainininkės vaidmenis operose „Faustas“ ir „Pikų dama“, taip pat Serpetos („Netikra sodininkė“), Alisos („Alisa stebuklų šalyje“) ir Tatjanos („Eugenijus Oneginas“) roles.

Bilietai
Jonas Sakalauskas

Raminta Lampsaitytė / Fortepijonas

Gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji yra Lietuvos kompozitorių sąjungos garbės narė, Hamburgo Aukštosios muzikos ir teatro mokyklos profesorė, pianistė, mokslininkė bei pedagogė, rengianti meistriškumo kursus Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje. R. Lampsatytė yra parengusi leidinių apie lietuvių moderniąją muziką, kompozitorius Bronių Kutavičių ir Osvaldą Balakauską, operos dainininkę Marijoną Rakauskaitę. Pastaraisiais metais profesorė itin dažnai lankosi tėvynėje. Kiekvienas jos atvykimas į Lietuvą yra susietas su įvairiais muzikiniais projektais, kurie apjungia šalies ir užsienio atlikėjus.

Bilietai

Koncertas Tėvo dienos proga:

Eugenijaus Chrebtovo geriausios dainos | 2023-06-04 d.

Koncertas Eugenijaus Chrebtovo geriausios dainos Tautvydo dvaras

Tėvo dieną šiais metais švęsime birželio 4 d., sekmadienį. Tėvo dienos proga norime Jus pakviesti į Eugenijaus Chrebtovo geriausų dainų koncertą Tautvydo dvare.

Eugenijus Chrebtovas gimė Ukrainoje, Donetsko srityje. 2004-2006 m. stažavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Operos studijoje (prof. V.Noreika ir V.Viržonis). 2009 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė magistro dainavimo studijas.

Solistas nuolat tobulina dainavimo įgūdžius bei meistriškumą pas žymiausius savo srities profesionalus: prof. V. Prudnikovą, J. Fisherį, G. Cecchele, G. Bandzinaitę, P. de Napoli, M. Bullo. Dažnai dainuoja Latvijos Nacionaliniame ir Tartu Vanemuinės teatruose.

E. Chrebtovas yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) solistas. Atlikėjas šiuo metu sėkmingai kuria vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, taip pat pasirodo solinių koncertų metu Lietuvoje bei užsienyje.

📅 2023 m. birželio 4 d., sekmadienį

🕓 Pradžia: 16 val.

Pietus ar vakarienė koncerto dieną (birželio 4 d.)

Už pietus / vakarienę galima atsiskaityti vietoje grynaisiais arba banko kortele.

Dėl bilietų ar staliuko rezervacijos galite susisiekti ir el. paštu info@tautvydo-dvaras.lt

Iki susitikimo!

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Tarptautinio festivalio IMPRESIJOS koncertas SKRISKI, SKRISKI LIETUVĖLĖN | 2023-05-21 d.

Skriski, skriski Lietuvėlėn! 🇱🇹

Kviečiame visus į neįprastą ir nepakartojamą profesionalios lietuviškos muzikos koncertą Skriski, skriski Lietuvėlėn! 🇱🇹 , kuris vyks Tautvydo Dvare 🌟

Koncerto data ir laikas:
📅 Data: 2023 m. gegužės 21 d., sekmadienį
🕓 Laikas: 16 val.

Šis įspūdingas koncertas Tautvydo dvare pristatys talentingus solistus ir puikius muzikantus.

🎤 Solistai:

Beata Ignatavičiūtė (sopranas)

Mindaugas Rojus (tenoras/baritonas)

Koncertmeisterė Inga Maknavičienė (akomponavimas)

Koncerto SKRISKI, SKRISKI LIETUVĖLĖN programa apima šiuos kūrinius:

 • J. Karnavičius (operos „Gražina“ 1933 m. – pirmoji opera skurta pagal A.MICKEVIČIAUS POEMĄ Krivio giesmė ir Gražino arijos…)
 • G. Kuprevičius (op. „PRŪSAI“, miuziklas „Devynbėdžiai“ pagal K. Sają fragmentai)
 • V. Klova (operų „PILĖNAI“ ir „ŽALGIRIS“ arijos ir duetai)
 • V. Baumila (fragm. iš opera „Paskenduolė“)
 • V. Ganelinas (miuziklo „Velnio nuotaka“ fragmentai)
 • K. Kavecko (daina „SUSITIKT TAVE NORĖČIAU VĖLEI…“) bei kiti žinomi kūriniai.

Bilietai gali būti rezervuojami ir el. paštu info@tautvydo-dvaras.lt

Pietus ar vakarienė koncerto dieną:

Koncerto dieną Tautvydo dvare bus galimybė pietauti PRIEŠ koncertą ar vakarieniauti PO koncerto. Staliuko rezervacija būtina info@tautvydo-dvaras.lt.

Už pietus / vakarienę galima atsiskaityti vietoje grynaisiais arba banko kortele.

Iki susitikimo!

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Kamerinės muzikos koncertas „Ansamblis Classic+ | ORIENT“ | 2023-03-19 d., 16 val.

Kviečiame į pirmąjį šių metų koncertą Tautvydo dvare jau kovo 19 dieną (sekmadienį) 16 val. Kameriniame ansamblio Classic+ koncerte Orient skambės G. Puccini operų „Madam Butterfly“ ir „Turandot“ arijos, R. Sakamoto kūriniai, Salix Säydäş, Röstäm Yaxin totorių romansai bei kiti kūriniai.

Altikėjos:

Julija Karaliūnaitė / sopranas

Simona Zbarauskaitė / fortepijonas

Viktorija Smailytė / arfa

Ansamblis Classic+ šį pavasarį pristato naują programą kartu su operos soliste Julija Karaliūnaite, pianiste Simona Zbarauskaite ir arfininke Viktorija Smailyte. „Orient“ – tai kamerinės muzikos koncertas, kuriame skambant pasaulinės muzikos klasikai nagrinėjama artimųjų, tolimųjų ir vidurio Rytų temos. Lotyniškos kilmės žodis Orient įvardija Rytus kaip saulės tekėjimo kryptį, siejamas su laiko įvaizdžiu – rytu, kuris kasdien atneša naują pradžią, gaivą, šviesą ir naujas patirtis. Rytai sukuria egzotikos pojūtį, savo dvelksmu mus užburia Arabijos dykumų įkaitusio smėlio ar Indijos smilkalų aromatai. Mus jaudina Tibeto vienuolių maldų virpesiai bei baltų sakurų žiedų grožis ir švelnumas. Tautvydo dvare skambės muzika, kuri pakvies pasinerti į Rytų kraštų magiją, kuri geografiškai gali atrodyti tokia tolima, o šiame koncerte – pasirodys ranka pasiekiama.

Atlikėjos kartu muzikuoja nuo 2017 m. Tai – unikalios sudėties ansamblis, kuris nuolat rengia įvairias programas, neapsiribodamas vieno stiliaus ar žanro muzika. Atlieka šiuolaikinę muziką, skatina naujų kūrinių sukūrimą. Muzikės yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatės, koncertuojančios Lietuvoje ir užsienyje, klausytojus kasmet džiuginančios naujais koncertais. Netradicinė ansamblio sudėtis suteikia galimybę eksperimentuoti, išnaudojant plačias instrumentų galimybes. 2022 m. ansamblis išleido savo pirmąjį muzikos albumą „Compose Me“.

Atvirų durų dienos PROGRAMA:

12 val. – Atvirų durų dienos pradžia. Lankymas nemokamas. // Kviečiame registruotis

12-20 val. – Restorano – kavinės darbo laikas. // Kviečiame registruotis

16 val. – Koncertas „Ansamblis Classic+ | ORIENT“. Bilieto kaina – 15 eurų. // Bilietus įsigyti galite čia

Adresas: Šermukšnių g. 41, Maleikonių km., Kėdainių r., LT-58209

Laukiame jūsų Tautvydo dvare!

Anksčiau įvykę koncertai Tautvydo dvare

Naujųjų metų nuotaikomis užburti charizmatiškieji Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Gabrielė Bielskytė ir Jurgis Jarašius kartu su nuostabia pianiste Živile Kudirkaite kviečia į šventinį lietuviškos estrados muzikos koncertą, kuriame skambės lietuvių kompozitorių: B. Gorbulskio, A. Raudonikio, T. Makačino, G. Kuprevičiaus, M. Noviko, V. Kernagio dainos ir duetai.

Maloniai kviečiame atvykti į lietuviškos lengvosios muzikos šventę! ❤️

 • Naujametinio koncerto data: gruodžio 30 d., penktadienis
 • Koncerto pradžia: 19 val.
 • Koncerto vieta: Tautvydo dvaras
 • Bilietų kainos:
  • 25 eur pirmos eilės bilietas,
  • 20 eur bilietas nuo antros eilės – vietą renkatės patys atvykę į koncertą, tad anksčiau atvykti į Tautvydo dvarą tikrai verta ❤️

Skubame pranešti, kad Tautvydo dvaro RESTORANAS dirbs koncerto dieną PRIEŠ ir PO koncerto – staliukų ir MENIU rezervacija būtina :)

 • Maistas ir gėrimai į koncerto bilieto kainą neįtraukti, reikia įsigyti rezervuoti atskirai.
 • Koncertas vyks koncertų salėje, o šventiniai pietūs ar vakarienė – restorane. Mielai laukiame Jūsų ❤️

Iki susitikimo!

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Gabrielė Bielskytė – jaunosios kartos miuziklų dainininkė ir aktorė.

2016 metais baigė Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos (sceniniai žanrai, spec. dainavimas) magistrantūros studijas (B. Sodaitytė). Studijų laikais pradėjo dirbti Kauno Valstybiniame Muzikiniame teatre ir atlikdavo epizodinius vaidmenis. Pasižymėjo aktorinio meistriškumo ir balso valdymo išskirtiniais gabumais. 2016 metais gavo pagrindinį vaidmenį F. Wildhorn miuzikle “Karmen”, rež. K. Jakštas, už kurį buvo apdovanota Kauno teatralų apdovanojimo “Fortūna” diplomu. Sukūrė įvairių vaidmenų miuzikluose visoje Lietuvoje, kurių dauguma yra pagrindiniai moters vaidmenys. Dainininkė dalyvauja miuziklinio dainavimo meistriškumo kursuose pas garsius pasaulio pedagogus. Artistė taip pat dažnai filmuojasi televizijos serialuose ir užsiima aktyvia koncertine veikla. 2019-2020m. dėstė dainavimą „Orpington music studio“ bei „Semper music studio“ Didžioje Britanijoje. Nuo 2021 metų pradėjo dėstyti dainavimą “Tylos Muzikos Studijoje”.

Jurgis Jarašius – jaunosios kartos operos solistas, tenoras

2018 metais baigė Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos (atlikimo menas) magistrantūros studijas (prof. S. Martinaitytė). 2017 metais su ERASMUS programa studijavo Zalcburgo Mozarteum Universitete. Studijų laikais laimėjo tarptautinių klasikinio dainavimo konkursų: 1 vieta 2013m. “The 21st Century Art”, Madeira, Portugalija, 1 vieta 2014 m.“The 21st Century Art”, Lonigo, Italija, Grand Prix “The 21st Century Art”, Klaipėda, Lietuva. Nuo studijų laikų aktyviai koncertuoja įvariuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Studijų laikais pradėjo vaidinti spektakliuose Kauno Valstybiniame Muzikiniame teatre. Solistas yra kviečiamas dalyvauti ne tik muzikiniuose spektakliuose, bet ir modernaus šokio, balso improvizacijų projektuose (“Rezonansas”, rež. I. Puišytė), dramos teatro spektakliuose (“Vėjas Gluosniuose”, rež. G. Padegimas). Dainininkas tobulinasi įvairiuose meistriškumo kursuose pas tarptautinio pripažinimo pedagogus: prof. S. D. Kotlinski, prof. A. Macco, P. De Napoli, Kristian Benedikt, S. Fisichella ir kitus. Nuo 2021 metų yra Lietuvos tenorų projekto “Tenoriada” dalyvis.

Živile Kudirkaite – pianistė daugelio tarptautinių konkursų laureatė

Živilė Kudirkaitė yra Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos absolventė. Pianistė daugelio tarptautinių konkursų laureatė, tarp jų labiausiai minėtini – pirmoji vieta “Valsesia Musica” bei antroji “Citta di Barletta” tarptautiniuose pianistų konkursuose Italijoje. Ji nuolatos aktyviai koncertuoja įvairių ansamblių sudėtyje, taip pat yra surengusi rečitalius didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei koncertavusi Italijoje ir Vokietijoje. Živilė yra pasirodžiusi “Kristupo piknikų” scenoje, taip pat yra “Klaipėda piano masters” prizininkė. Šiuo metu atlikėja yra VDU muzikos akademijos dėstytoja ir koncertmeisterė, bei dirba Kauno Valstybiniame muzikiniame teatre orkestro pianiste. Živilė nuolatos tobulinasi seminaruose, žinių sėmėsi pianistų Andrėjaus Gavrilovo, Grigorijaus Gruzmano, Gintaro Januševičiaus, Jerome Lowenthallo, Aleksandro Puliajevo, Andriaus Žlabio meistriškumo kursuose.

Įvykę koncertai Tautvydo dvare:

Koncertas Tautvydo dvare | Rugsėjo 25 d., 17 val.

Koncerto programoje skambės išskirtinai Tautvydo dvaro publikai parinkti Giacomo Puccini, Giuseppe Verdi, Pietro Mascagni, Georges Bizet, Franz Lehar, Johann Strauss ir kiti populiarūs pasaulio kompozitorių kūriniai.

Atlikėjai:

ANTANAS ZAKARAUSKAS (tenoras)

LINAS DUŽINSKAS (fortepijonas)

Koncerto vieta: Tautvydo dvaro koncertų salė

Koncerto data: rugsėjo 25 d., sekmadienį

Koncerto pradžia: 17 val.

Bilietų kainos: 25 eur (vietos pirmoje ir antroje eilėse) ir 20 eur (vietos nuo trečios eilės).

Bilietus būtina įsigyti iš anksto:

– Internetu Payseroje paspaudus šią nuorodą https://bit.ly/3QtN8zp

– ARBA rezervuoti iš anksto https://bit.ly/Rezervuoti-bilietus-09-25 (jeigu bilietus įsigijote internetu, atskirai rezertuoti nereikia).

Iki pasimatymo Tautvydo dvare ❤️

Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Džiaugiamės turėdami galimybę pakviesti Jus Tautvydo dvare į Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko koncertą. ❤️

Laukiant koncerto kviečiame susipažinti su atlikėjais, Jų pasiekimais ir įspūdinga patirtimi, o rugsėjo 25 dieną – gyvai išgirsti Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko atliekamų kūrinių. ❤️

Džiaugiamės turėdami galimybę pakviesti Jus Tautvydo dvare į Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko koncertą. ❤️

Laukiant koncerto kviečiame susipažinti su atlikėjais, Jų pasiekimais ir įspūdinga patirtimi, o rugsėjo 25 dieną – gyvai išgirsti Antano Zakarausko ir Lino Dužinsko atliekamų kūrinių. ❤️

ANTANAS ZAKARAUSKAS (tenoras)

Gimė Klaipėdoje.

Tenoro Antano Zakarausko operinė ir koncertinėveikla išplito per kelis žemynus. Sidnėjuje, Australijoje jis atliko Enėjo vaidmenį operoje “Didonė ir Enėjas” (H. Purcell), Alfredo – operoje“ La Traviata” (G. Verdi), Pinkertono – operoje “MadamaButterfly” (G. Puccini), dalyvavo dešimtyse operos koncertų bei solinių rečitalių visoje Australijoje. Antanas Zakarauskas – vienintelis lietuvių kilmės operos solistas, kuriam Australijoje suteiktas Išskirtinio talento statusas. Lietuvoje jį galima buvo išgirsti įvairiuose klasikinės muzikos koncertuose, soliniuose rečitaliuose ir daugelyje populiariosios muzikos koncertų. Antanas Zakarauskas koncertavo Austrijoje, Danijoje, Italijoje, JAV, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir kt..

Lietuvoje Antanas įgijo platų muzikinį išsilavinimą: studijavo fortepijoną, klarnetą bei dainavimą, laimėjo nemažai konkursų.

Įgijęs chorinio dirigavimo ir muzikos pedagogodiplomą Klaipedos S.Šimkaus konservatorijoje,

Antanas išvyko į Italiją, kurstudijavo grigališką giedojimą ir chorinį dirigavimą Popiežiškąjame šventosios muzikos institute Romoje ir tuo pat metu įgijo italų kalbos ir kultūrologijos atestatą. Vėliau jis baigė klasikinio dainavimo Bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (pedagogai V. Noreika, A.Malikėnas, A.Rubežius) bei persikėlė gyventi į Australiją. Po perklausosOpera Australia kompanijoje, laimėjo stipendijąs tudijuoti Sidnėjaus Operos Studijoje (Sydney Opera School) ir ėmė dainuoti operos spektakliuose ir koncertuose įvairiose Australijos miestuose bei studijuoti dainavimą pas armėnų kilmės sopraną Arax Mansourian ir australų tenorą Glenn Winslade.

Dalyvavo Dame Joan Sutherland, Dennis O’Neill, Lisa Gasteen, Yvonne Kenny, Sharolyn Kimmorley dainavimo meistriškumo kursuose.

Grįžęs į Lietuvą Antanas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Atlikimo meno Magistro studijas pas prof. Sigutę Stonytę.

Stažavosi pas JAV bosą ir Opera Australia kompanijos vokalokonsultantą Joshua Hecht, Sidnėjuje (Australija).

Šiuo metu solistas stažuojasi pas žymų JAV sopraną / mecosopraną Grace Bumbry, kur ruošia naujus vaidmenis. 2020 debiutavo Enzo vaidmeny A.Ponchielli operoje “La Gioconda” (Vienoje, Austrijoje). Šiuo metu ruošia Otello vaidmenį G.Verdi operoje “Otello” (Zalcburgas, Austrija).

Solistas taip pat koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje.

 

LINAS DUŽINSKAS (fortepijonas)

1993 m. baigė LMA prof. Birutės Vainiūnaitės fortepijono ir koncertmeisterio klasėse. 1995 m. baigė LMA asistentūrą – stažuotę prof. Birutės Vainiūnaitės ir vyr. asistentės Audronės Kisieliūtės klasėse. Dabar dirba B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje.
1999 m. tobulinosi meistriškumo kursuose pas Maskvos konservatorijos prof. A. Bondurianskij.
2004 m. tobulinosi meistriškumo kursuose pas Larissa Gergieva, Vladimir Atlantov , Gustav Djupsjobacka (Mikkeli , Suomija).
Kaip akomponiatorius ilgus metus dirbo su Nomeda Kazlaus, koncertavo su dainininkais Regina Maciūte, Inesa Linaburgyte, Česlovu Nausėda, Sofija Jonaityte, Nijole Penikaite, Artūru Kozlovskiu, Nida Grigalavičiūte, Nomeda Vilkanauskaite-Kukulskiene, Regina Šilinskaite, Nijole Kniukštaite, Gintaru Liaugminu, Sigute Trimakaite, Ignu Misiūra-Tumanov, Aušra Cicėnaite, Mindaugu Jankausku, Antanu Zakarausku, Viktorija Miškūnaite, Jovita Vaškevičiūte, Vilhelma Mončyte, Kęstučiu Alčiauskiu, Oscar Marin (Ispanija), Katherina Jaquelin Semb (Norvegija), Tea Franchi (Italija), Donato Ravini (Italija), tūbininku Laimonu Masevičiumi, violončelininku Gleb Pyšniak etc.
Linas Dužinskas įrašė kūrinius Lietuvos ir Latvijos nacionaliniuose radijuose.

Koncertas „Chanson“ trio | Rugsėjo 4 d., 17 val.

Gitaros, smuiko ir violončelės trio, tai profesionalių muzikantų ansamblis „Chanson“ trio, kartu grojantis jau penkerius metus. Kolektyvas yra sukaupęs gausų įvairaus žanro repertuarą: nuo klasikos iki pracūziškų šansonų, kūrinių kino filmams. Jų atliekama muzika yra daug kartų skambėjusi įvairiuose Lietuvos salėse, dvaruose, šventiniuose renginiuose. Šį kartą „Chanson“ trio muzika skambės Tautvydo dvare !

Raimundas Januševičius – gitara

Ligita Stravinskienė – smuikas

Kornelija Petkutė – violončelė

 • Koncerto data: rugsėjo 4 d., sekmadienis
 • Koncerto pradžia: 17 val.
 • Koncerto vieta: Tautvydo dvaras www.tautvydo-dvaras.lt

Bilietų kaina: 15 eur (vietą renkatės patys atvykę į koncertą).

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Kaip jau tapo įprasta, PRIEŠ ir PO koncerto dirbs Tautvydo dvaro restoranas :)

 • Staliuką ir MENIU pietums / vakarienei būtina rezervuoti iš anksto.
 • Maistas ir gėrimai į koncerto bilieto kainą neįtraukti, reikia įsigyti rezervuojant / perkant bilietus.

💌 Norėdami gauti informaciją apie kitus renginius, užsisakykite naujienas: https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki pasimatymo Tautvydo dvare ❤️

Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Teatralizuotas koncertas „Meilužė ar žmona?“ | Rugpjūčio 14 d.

Žmona, tai perskaityta knyga“. Bet ar tikrai vyrai ją kruopščiai perskaito nuo pradžios iki galo? Ar žino jos viršelį ir turinį taip gerai, kaip patys mano? O jeigu po nosimi dar besisukioja jauna, ugninga moteris, kvepianti paslaptimi? Ar belieka laiko tai knygai… Pasinerkime kartu į linksmą istoriją , kurią apsups tuzinas populiariausių operetės hitų. Programoje skambės kompozitorių I. Kalman, J. Strauss, F. Lehar ir kt. kūriniai, suvirpinantys tiek širdį, tiek ausis. Susitikime jau greitai, teatralizuotame koncerte „Meilužė ar žmona?“

Vieta: Tautvydo dvaras
Koncerto data: rugpjūčio 14 d., sekmadienį
Pradžia: 17 val.

Koncerto dieną veiks dvaro restoranas – kviečiame vakarieniauti.

Su Jumis – atlikėjai

Rytis Janilionis (baritonas) mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, kur įgijo menų magistro diplomą (Prof.S.Martinaitytė). Sukūrė vaidmenis Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Panevėžio muzikinio teatro bei kitose scenose, yra tarptautinių konkursų laureatas ir aktyviai koncertuoja įvairiose Lietuvos scenose: yra “Kauno santakos“ koncertinės įstaigos Muzikos Ansamblio “Ainiai“ solistas.

Agnė Čepaitytė (mecosopranas) yra Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos prof. Tomo Ladigos dainavimo klasės studentė, magistrantė, aktyviai koncertuojanti įvairiose Lietuvos ir užsienio scenose, dalyvaujanti meno festivaliuose, projektuose, visuomeninėje veikloje, tobulėjanti meistriškumo kursuose su profesionalais. Agnė yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, šiuo metu patirtį auginanti Kauno valstybinio muzikinio teatro scenoje.

Daura Buivydė (sopranas) 2019m. Baigė Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademiją, dainavimo magistro studijas pas prof. S. Martinaitytę ir prof. A. Eitmanavičiūtę. Tarptautinių konkursų Portugalijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Ukrainoje, Italijoje laureatė ir prizininkė. Aktyviai dalyvaujanti meistriškumo kursuose, pas profesionalus Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje Vokietijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Rusijoje ir kitur. Šiuo metu aktyviai koncertuojanti įvairiose scenose Lietuvoje ir už jos ribų.

Domantė Matulevičiūtė (fortepijonas) 2020m. baigusi VDU Muzikos Akademijos fortepijono atlikimo meno bakalaurą, pas doc. D. Račį. Taip pat toliau tęsianti mokslus magistro akompanimento studijose, pas lekt. K. Kaklauskaitę. Dalyvavusi meistriškumo kursuose pas prof. Michele Francesco Battista (Italija), Sten Lassmann (Estija). prof. Maciej Zagorski (Lenkija), prof. Beatrice Zoccali (Italija), Angelo Martino (Italija), Alexey Botvinov (Ukraina). Dirba ir toliau plečia žinias akomponuodama VDU Muzikos Akademijoje kamerinės muzikos dainavimo klasėje ir operos studijoje. Tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, aktyviai koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje.

💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki pasimatymo Tautvydo dvare ❤️

Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas „Tu ateik į pasimatymą“ Tautvydo dvare | Liepos 15 d.

Kauno Valstybinio Muzikinio Teatro solistai Marija Arutiunova, Raimondas Baranauskas bei koncertmeisterė Rūta Blaškytė kviečia į koncertą, kuriame skambės nuotaikingos arijos bei duetai iš operečių ir visiems gerai žinomos lietuviškos estrados dainos. ❤️
Koncerto data: liepos 15 d., penktadienis
Koncerto pradžia: 19 val.
Bilietų kainos: 25 eur (pirmoje eilėje) ir 20 eur (įprastas, vietą renkatės patys)

 

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

info@tautvydo-dvaras.lt 💌

Laukiame Jūsų,
Tautvydo dvaras
www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Tikslus Tautvydo dvaro adresas:

Šermukšnių g. 41, Maleikonių km., Kėdainių r., LT-58209

GPS koordinatės 55.209565, 23.783622,

Šokio teatro „Circle“ spektaklis CARMEN Tautvydo dvare| Birželio 10 d.

Pirmą kartą Tautvydo dvare šokio spektaklis!
Istorija kupina aistros, temperamento bei nevaržomų šokių dar kartą atgims teatro scenoje su nauja siužeto bei muzikos interpretacija. Visiems puikiai pažįstama Georges Bizet muzika papildyta gražiausiais tango kūriniais. Dar niekada nematyta Carmen spektaklio versija, kuri be jokių abejonių nepaliks abejingų. Nevaldomai veržli tango bei šiuolaikinio šokio choreografija, naikinanti bet kokias nusistovėjusias šokio tradicijas, ir neišdildomi įspūdžiai laukia žiūrovų šokio spektaklyje Carmen Tautvydo dvare.

Šokio teatro „Circle“ šokėjai:
Carmen – Deimantė Jasmontaitė
Don Jose – Dainius Biskis
Escamillo – Emilis Liauksminas
Frasquita – Liepa Jakulytė
Mercédès – Neringa Bečelytė

Koncerto data: birželio 10 d.
Koncerto pradžia: 19 val.

Pakvieskite ir savo artimuosius į šį spektaklį ir jaukiai praleiskite vakarą Tautvydo dvare ❤️

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki susitikimo!

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Ona Kolobovaitė ir Aurelijus Globys Tautvydo dvare | Gegužės 27 d.

Kviečiame į Tautvydo dvarą pasiklausyti publikos itin mylimos atlikėjos Onos Kolobovaitės ir gitaros virtuozo Aurelijaus Globio muzikinio dueto.

Šio koncerto laukiantiems jausmingos muzikos mėgėjams skambės aistringi, pietietiški motyvai – flamenko, fado, ispaniški, portugališki, džiazo ir kiti plačiai pasaulyje žinomi kūriniai, kurie suvirpins klausytojų širdis.

Harmoninga dvaro aplinka sukuria autentišką publikos ir atlikėjų ryšį, kuris dovanoja gražiausias emocijas.

Kas dar nebuvote, kviečiame atvykti ir atrasti šią išpuoselėtą, žydinčią erdvę pačiame Lietuvos viduryje ir parsivežti puikių įspūdžių iš Onos Kolobovaitės ir Aurelijaus Globio koncerto.

Koncerto data: gegužės 27 d., penktadienį

Koncerto pradžia: 19 val.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Evelinos Sašenko koncertas Tautvydo dvare | Gegužės 6 d.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

Iki susitikimo!

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Evelina Sašenko

Koncertas – muzikinis vakaras Tautvydo dvare | lapkričio 26 d.

Atlikėjai Akvilė Garbenčiūtė-Bučienė ir Rokas Laureckis kviečia į jaukų muzikinį vakarą, kuriame skambės gražiausios arijos iš įvairių miuziklų, kino filmų ir pop dainos. Maloniai kviečiame pabūti drauge ir niūrią lapkričio nuotaiką praskaidrinti gera muzika.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

El Fuego koncertas Tautvydo dvare | Spalio 23 d.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas Tautvydo dvare “Trys tenorai” | Rugsėjo 5 d.

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas Tautvydo dvare

Norintys informaciją apie kitus renginius gauti el. paštu, ją galite užsisakyti čia: 💌 https://bit.ly/Tautvydo_dvaro_naujienos

www.tautvydo-dvaras.lt – VIETA JŪSŲ ŠVENTEI AR FOTOSESIJAI

Koncertas Vidurvasario melodijos